KIRGARAT-C; “Çocuk İstismarına Hayır!”

5 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
493 defa okundu.
KIRGARAT-C; “Çocuk İstismarına Hayır!”

KIRGARAT-C; “Çocuk İstismarına Hayır!”

Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti (KIRGARAT-C) yönetim kurulu yaptığı basın açıklaması ile son günlerde farklı şehirlerde meydana gelen çocuk istismarı ölümlerini protesto etti.

Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti (KIRGARAT-C) Yönetim kurulundan yapılan yazılı açıklamada şunları kaydetti; “Leyla Aydemir ve Eylül Yağlıkara’nın ölümleri toplumsal gerçekliği de gözler önüne serdi. Yaşanan çocuk ölümleri ve cinsel istismarı kınıyoruz. Çocuk ölümleri ve istismarı artık son bulsun. Cezalar değerlendirilerek kurumsal mekanizmalar oluşturulmalı. İstismara uğrayan çocuklar üzerine dikkatli gidilerek toplumsal yaranın da önüne geçilme çalışmaları ivedilikle başlatılmalıdır.” (Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On