KIRGARAT-C BAŞKANI SAİT YANIK

1 Ekim 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
509 defa okundu.
KIRGARAT-C BAŞKANI SAİT YANIK

KurbanBayramında’ kutlu bir bayrama birlikte eriştik. Öncelikle milletimizin Kırşehir halkımızın Kırşehirde Zor Koşullar altın Gazetecilik yapan meslek daşlarımın, bütün fertlerinin, gönül coğrafyamızda ve dünyanın dört bir yanında yaşayan kardeşlerimizin bayramını tebrik ediyorum. Bayramın bütün bir insanlığa huzur ve barış getirmesini, zulüm, mağduriyet, yoksulluk yaşayan insanların bu kutsal günler vesilesiyle, huzura, barışa ve kardeşliğe ulaşmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Büyüklerin ellerinden öpmek, küçükleri sevindirmek, dargınların barışması, hastaları ziyaret etmek, kimsesizlerin yanında olmak, yoksullara kol kanat germek… Hepsi bayramlarda tazelediğimiz insanlık ödevimiz, geleneklerimiz.

Görüşerek, sarılarak, sohbet ederek sevgiyi çoğaltmalıyız. Bütün tedavilerin en etkin maddesi sevgidir. Kurbanbayramında birlikte çoğaltacağımız sevginin, her türlü sorunun çözümüne ve yaşam kalitemizin artmasına büyük katkı sunmasını diliyorum.

KurbanBayramı’nda uzaktaki yakınlara ulaşmak için birçok vatandaşımız yollara çıkacak. Her zaman olduğu gibi bayramda da, aşırı hız, dikkatsizlik, uykusuzluk ve yorgunluk, kimsenin duymak istemediği kazaların en önemli sebebidir. Ruhen ve bedenen kendimizi iyi hissetmedikçe yola çıkmayalım. Trafikteki her bir vatandaşımızın azami dikkati sadece kendilerine değil, sevenlerine ve ülkeye borcudur. Kazasız belasız, sevinçli, umutlu ve huzurlu yolculuklar hepimizi mutlu edecektir. Önce ülkemize sonra komşularımıza savaşsız bir dünya dilerken tüm meslekdaşlarımın ve kırşehir halkının kurban bayramını kutlarım.

sait_yanik_

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN