KIR-FED hemşeri ziyaretlerini sürdürüyor

30 Haziran 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
82 defa okundu.
KIR-FED hemşeri ziyaretlerini sürdürüyor

Merkezi Ankara’da bulunan Kırşehirli Dernekler Federasyonu (KIR-FED) ve Yüksek İstişare Kurulu üyeleri siyaset ve bürokraside önemli görevlere getirilen hemşerilerine nezaket ziyaretlerini ara vermeden devam ediyor.
Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürü Muhittin Şahin, Enerji Bakanlığı Enerji İşleri Genel Müdürü Ömer Erdem ve Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu Hayrettin Yıldırım’ı ziyaret eden Federasyon yönetimi, birlik ve beraberliğin en güzel somut örneğini Ankara’da veriyor.
HEMŞERİLERİMİZ GÖĞSÜMÜZÜ KABARTIYOR
Gerçekleşen ziyaretlerle ilgili gazetemize kısa bir açıklama yapan Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar “Ankara siyasetinde ve bürokrasisinde önemli görevlere getiren hemşerilerimizi ziyaret ettik. Bu ziyaret ettiğimiz hemşerilerimiz hem bizim hem Kırşehirimizin gurur kaynağı. Dilerim bu sayımız katlanarak artar. Nezaket ziyaretimizin amacı Ankara’da ve Kırşehir’de birliğimizi sağlamak. Biz Ankara’da ne kadar etkin ve tek ses olursak bu Kırşehir’e de yansır. Bu yüzden birlik ve beraberliğimizi diri tutmamız gerekir” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN