Kimisine Korona Ballı Börek

1 Nisan 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
749 defa okundu.
Kimisine Korona Ballı Börek

Korna virüs önlemleri kapsamında 65 yaş üstü ve dar gelirli vatandaşlara hükümet tarafından gönderilen destek paketlerinde kurumlarda vefa görevini üstelenen personeller vatandaşa yardım ederken kendi yakınlarına tolerans tanıyarak vefa paketleri verebileceği akıllara soru işareti düşürüyor.
Nüfus müdürlüğü vergi dairesi personeli ticaret il müdürlüğü çevre şehircilik tarım bunlar kebap mı yapıyor?
Adaletsizlik kayırmacılık yandaşcılık hat safhada olduğu öne sürüldü. Özel İdare ve bazı kurumlarda çalışanlar Dışarda ve evre tatil yaparken bazıları ise dört vardiya hizmet yapıldığı iddia edildi?
Çalışması gereken tüm resmî ve Tüzel yerlerin çalışması gerekmez mi?
Kırşehir Belediyesinin Hasta ve engelliler Hamileler ve küçük çocuğu olanlar bu görevden muafken bazı kurumlar kendi akrabasını ve yandaşına ballı börek sunmakta olduğu söyleniyor.
Ortaya atılan bu iddialar karşında yaşananlara Yok mu buna bir dur diyen?
Diyanete bağlı imamlar din görevlileri memurlar nerde? sorulara yetkili mercilerden cevap bekliyoruz.

(HABER MERKEZİ)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On