KHGB Toplantısı Yapıldı

28 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
188 defa okundu.
KHGB Toplantısı Yapıldı

thumbnail_khgb2016-2Merkez İlçe Köylerine Hizmet Götürme Birliği 2016 Yılı Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı Valilik’te Yapıldı

 

 

 

Vali Necati Şentürk başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı Gökhan Gürbüzerol, Birlik Müdürü Osman Demir, İl Genel Meclis Üyeleri ile muhtarlar katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Necati Şentürk, Birliğin 2017 Mali Yılı gelir  ve gider bütçesinin 1 milyon 652 bin TL olarak hazırlandığını söyledi.

Bu miktarın sadece Birliğe ait bütçe olduğunu belirten Vali Necati Şentürk, “Yol projelerinden muhtelif köylerin 2. kat asfalt kaplama ve kilitli parke döşemesi, içme suyu projelerinden muhtelif köylerin isale hattı değişimi ve drenaj yenilemesi işleri, Kırşehir Merkez İlçe Köylerine Hizmet Götürme Birliği 2017 Yılı Yatırım Planı ve Çalışma Programı olarak öngörülmüştür. 2017 Yılı İl Özel İdare bütçesi de 40 Milyon TL’dir. İl Özel İdaremiz ve Birlik, köylere çeşitli hizmetler götürmektedir. Bu sene İl Özel İdaremiz İl Genel Meclisimizin kararıyla 25 Milyon TL ile Cumhuriyet tarihinin en büyük borçlanmasını yaptı. Böylelikle bu sene köylerimizin daha çok asfalt ve kanalizasyon ihtiyaçlarını karşılayacağız. Bu sene geçen kuraklık hayatı olumsuz yönde etkiledi. Geçtiğimiz günlerde ilimize gelen Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Veysel Eroğlu’ndan müjdeler aldık. Müjdelerden biri de KÖY-DES bütçesinin ikiye katlanması oldu. Ayrıca, Çiçekdağ ilçesi bölgesinde 6 köyün içme suyunu oradaki göletten temin edeceğiz. KÖY-DES’ten gelen paranın büyük kısmını içme sularına kullanıp diğer paraları da asfalt ve kanalizasyon işlerinde kullanmayı düşünüyoruz. Köylerdeki içme suyu depolarının bakımı ve temizliği de son derece önemli. Buralardan hastalıklar yayılmaktadır. Bu depoların temizliğine muhtarlar dikkat etsinler. Kırşehir’in KOP’a dahil edilmesi ile birlikte sulama suyu projeleri de ciddi anlamda gelişme gösterecektir.” dedi.

Toplantı, meclis üyelerinin ve muhtarların taleplerinin dinlenmesi ile sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On