Keyif veya lüks değil, tıbbi ihtiyaçtır

21 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2482 defa okundu.
Keyif veya lüks değil, tıbbi ihtiyaçtır

Masaj, keyif veya lüks değil, tıbbi bir ihtiyaç ve düzenli aralıklarla alınması gereken bir koruyucu tıbbi tedavidir.

Keyif veya lüks değil, tıbbi ihtiyaçtırMasaj, keyif veya lüks değil, tıbbi bir ihtiyaç ve düzenli aralıklarla alınması gereken bir koruyucu tıbbi tedavidir.

Masaj, yara dokuları ve yapışıklarının çözülmesi ve giderilmesinde, kas spazmı, tendon iltihabı, uykusuzluk ve nevrasteni durumlarında, kas kramplar ve yaralanmalarda akut devreden sonra, migren, gerilim tipi ve hipertansiyona bağlı baş ağrılarında, kabızlıkta ve ağrılı noktalarda uygulanabilir.

Elit Bay – Bayan Masaj Salonu işletmecisi Serkan Aşıroğlu, masajın faydaları hakkında bilinmeyenleri 40 Arena Gazetesi’ne anlattı.

Masaj uygulamaları sırasında iki etki ortaya çıktığını söyleyen Elit Bay – Bayan Masaj Salonu işletmecisi Serkan Aşıroğlu, “Bunlardan ilki uygulama bölgesinde, bu bazı durumlarda tüm vücut bazı durumlarda ise belirli bölgelerde, oluşan ısı artışı ile oluşan kan dolaşımı hızlanmasıdır. Diğeri ise, belirli bölgelere yapılan bası ile vücutta bazı hormonların salınmasının atması ve bu hormonların düzenleyici etkiler göstermesidir” dedi.

Elit Bay – Bayan Masaj Salonu işletmecisi Serkan Aşıroğlu, bel ve boyun fıtığı ağrılarının Elit Bay – Bayan Masaj Salonu ile son bulacağını söyleyerek şu açıklamalarda bulundu;

“Bir çok masaj yöntemimiz ve terapilerimiz mevcuttur. Bunlar; Vücut Masajı, Yüz Maskesi, Çikolata Terapi, Bal Terapi, Cilt Bakımı, Shiatsu Masajı, Refleksoloji, Thai Masajı, Sırt Masajı, Sülük Tedavisi, Hacamat Tedavisi ve Klasik Masaj’dır.

Birbirinden farklı masaj yöntemlerimizle aşılan hastalıklar, Eklem ağrısı, kireçlenme, Boyun ağrısı, Romatizma, Bel ağrısı ve Siyatik ağrılardır.

“Bizler sağlıklı yaşam için sizlerleyiz” sizleri de Elit Bay – Bayan Masaj Salonumuza bekleriz.

Haber: Fahrettin TOKER

Keyif veya lüks değil, tıbbi ihtiyaçtır

1111

2222

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN