KESİKKÖPRÜ YAPILIYOR!

9 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
271 defa okundu.
KESİKKÖPRÜ YAPILIYOR!

FullSizeRender

Kesikköprü Yapılıyor, Kızılırmak’ın İki Yakası Bir Araya Geliyor

Kırşehir-Aksaray Devlet Yolunda bulunan Kesikköprü Köprüsü yenilendiği belirlendi. Yıllık Ortalama Günlük Araç Trafiği 3800 olan köprü yerine toplam 392 m uzunluğunda ve 5 km bağlantı yolları bulunan iki adet köprü yapıldığı öğrenildi.

Konu hakkında yapıkları açıklamada Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, ” Köprünün orta ayaklarında oluşan oturmalar sonucunda köprüde ciddi hasarlar oluşmuş olup bu durum trafik güvenliği ile can emniyeti açısından tehlike arz etmektedir. Bu nedenle yeni güzergahta Kesikköprü Köprüsünün bir an önce yapılarak trafik akışının yeni köprü üzerinden sağlanması önem ve aciliyet arz etmektedir.

Köprünün toplam maliyeti 25.250.000 TL (25,25 Milyon TL) olacak.
İhale sürecinin 1 ay içerisinde tamamlanacağını düşündüğümüz köprüyü 2017’de bitirmeyi planlıyoruz. Kırşehir’e ve Aksaray’a hayırlı olsun.” ifadelerine yer verdi.

 

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On