KERVANSARAY MAHALLESİNE YENİ BAĞLANTI YOLU

25 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
612 defa okundu.
KERVANSARAY MAHALLESİNE YENİ BAĞLANTI YOLU

24.06.2016 Kervansarah Mah. Şehit Dursun Doğanay Caddesi Karayolları Yanı Asfalt Çalışması (6)Başkan Bahçeci; “Bu bağlantı İle Kervansaray Mahallesi Sakinleri Şehir Merkezine Daha Kolay Ulaşabilecekler”

Yapılan çalışmalarla ilgili açıklamada bulunan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci;”. Hastahane Kavşağı ile Karayolları kavşağı çalışmalarından dolayı ana arter şehir merkezi bağlantısına uzanan Kervansaray Mahallesindeki yol sorunun çözmek için Belediyemiz açılan yolda  sıcak asfalt çalışmalarına başladı. Karayolu şeflik alanı içindeki bu yol17 metrelik bir imar yolu. Asfalt çalışmalarımız tamamlandığında Kervansaray Mahallesinden şehir merkezine gitmek için terminal kavşağı ile Aşıkpaşa türbe kavşağını kullanan mahallelilerimiz, mahallenin tam merkezi Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü önünden kavşağa girerek şehir merkezinedaha kolay ulaşabilecekler”

Yol çalışmaları bizim için çok önemli. Bu yüzden bütün ara sokaklar ve ana caddelerde titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 6,5 yıl boyunca mahalle aralarında titizlikle çalışmalarımızı sürdürdük. Mahalle aralarındaki çalışmalardan sonra ana yollarda da ciddi çalışmalar, ciddi yatırımlar başlattık. Alt yapıyı bitirmeden üst yapı yapmamak gerekiyor. Alt yapısı biten her yerde üst yapı çalışmalarına başladık. Çalışmalarımızda yerine göre üç kat asfalt atıyoruz bunlar; temel, bitümlü ve aşınma tabakası şeklinde gerçekleşiyor. Ana sokaklar ve caddelerde asfalt yapımı yoğun bir şekilde devam ederken ara sokaklarda da kilit parke yapıyoruz. Bu çalışmalarımızın Kırşehir’imize hayırlı olmasını diliyorum.”

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN