KERVANSARAY MAHALLESİ’NDEN BAHÇECİ’YE TEŞEKKÜR

5 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
399 defa okundu.
KERVANSARAY MAHALLESİ’NDEN BAHÇECİ’YE TEŞEKKÜR

indir

Haftalardır su sıkıntısı çeken Kervansaray Mahallesi sakinleri sularının gelmesiyle birlikte Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye teşekkür etti.

 

Kırşehir’de son üç haftadır yer altı su borularının yenilenmesi nedeniyle yaşanan su kesintileri nedeniyle mağdur olan mahallelerden biri de Kervansaray Mahallesi idi. Gazetemiz aracılığı ile haklı isyanlarını dile getiren mahalle sakinleri sularının tekrar akmasından sonra Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye yine gazetemiz 40 Arena aracılığı ile teşekkür etti.

Kervansaray Mahallesi sakinleri yaptıkları açıklamada;”Yaklaşık üç hafta boyunca sularımız kesikti. Gece gündüz perişan oluyorduk. Hatta bir ara belediyeye yürümeyi dahi düşündük. Ancak Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci’ye bizi daha fazla mağdur etmeyeceği konusunda güveniyorduk. Başkanımız sağ olsun kendisine olan güvenimizi yine boşa çıkarmadı. Yine halkının yanında oldu. Belediye ekipleri gece gündüz demeden çalıştı, artık suyumuz akıyor. Biz mahalleli olarak başta Belediye Başkanımız Sayın Yaşar Bahçeci olmak üzere, Belediye Başkan Yardımcılarımıza özellikle Başkan Yardımcımız Sayın Halil Tan’a ve bütün belediye ekiplerine özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ederiz.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN