Kent Park Yeşil Bezelye Çorbası Oldu;Kent Parktan Pis Kokular Geliyor

3 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1884 defa okundu.
Kent Park Yeşil Bezelye Çorbası Oldu;Kent Parktan Pis Kokular Geliyor

Kent Park Yeşil Bezelye Çorbası Oldu;Kent Parktan Pis Kokular Geliyor

30 Milyon liralık maliyet bedeli olan Kent Park havuzundan neden pis kokulu insan sağlığına zararlı su akıtılmaktadır. Bu hangi mantıkla açıklanmaktadır?

Kırşehir Kent Parktaki kirlilik yeşil alg patlaması yarattı. Vatandaş, ‘Önlem alınmazsa Kent Park ölür’ diyor! Kent Park, artan sıcakların ardından meydana gelen alg patlaması nedeniyle bezelye çorbasına benzedi.

Kış ve ilkbahar dönemlerinde yaptıkları su kalitesi ve su yosunu (alg) miktarı konusundaki çalışmalarda, radikal önlemler alınmaması durumunda alg patlaması yaşanacağını öngördüklerini aktaran konuya vakıf uzmanlardan edinilen bilgiye göre, “Havaların ısınmasına bağlı olarak Kent Parktaki yoğun bir vaziyette mavi- yeşil su yosunları koloniler oluşturarak suyun yüzünü kaplamaktadır.”

YOSUN TEMİZLEME ÇALIŞMASI

Rahatsızlıklarını yetkililere bildiren Kırşehir halkı yetkililerin Kent parkta yosun temizleme çalışmaları başlatmasına sebep oldu. Kırşehir Kent parkta yosun kokularından dolayı evlerinin balkonlarında rahat oturamayan ve kent parkta yürümekte zorlanan rahatsız olan vatandaş için belediye çalışmalara başladı.

Kent parkta olan havuzdan kötü kokular geldiği ve havuzun içi yosunlarla kaplı olduğu için fazlasıyla bir görüntü bozukluğuna sebep oldu.  Kırşehir Belediye’si bu duruma el atmak için kent parktaki suları çekerek sorunun giderilmesi için çalışmalar başlattı. Belediye söz konusu konu ile ilgili çalışmalarına devam ediyor. (40 Arena Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On