Kent Park Projesi devam ediyor

26 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1491 defa okundu.
Kent Park Projesi devam ediyor

Kırşehir’in en önemli ve güzel projelerinden olan Kent Park Projesi, Ahi Stadı ve bağlı olarak Uzun Çarşı istikametine doğru devam ediyor.

Kent Park Projesi devam ediyorKırşehir’in en önemli ve güzel projelerinden olan Kent Park Projesi, Ahi Stadı ve bağlı olarak Uzun Çarşı istikametine doğru devam ediyor.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin en önemli projeleri arasında yer alan Kent Park Projesi’nin ilk etabı tamamlanırken; binlerce Kırşehirli ile yerli ve yabancı konukların ziyaret ettiği KENT PARK, görsel zenginliği ve peyzaj çalışmaları ile birbirinden güzel aktivite ve çiçekleriyle Kırşehir’in ekran yüzü haline geldi.

Projenin devamı niteliğinde olan Ahi Stadı yönünde çalışmalara devam edilirken; stat girişinde bulunan köprü genişletildi ve derenin ıslahı bu bölgede sağlandı.

Dolmuş duraklarının kaldırıldığı bölgede, yine park ve peyzaj uygulamalarının yer alacağı bildirilirken; proje, Ahi Külliyesi ile birlikte Uzun Çarşı istikametine doğru devam edecek.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On