KENT PARK MEKTUP ZARFLARINDA YERİNİ ALACAK

31 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
202 defa okundu.

28.03.2016 Kent Park Posta Pulu (2)

PTT Genel Müdürlüğü İle İş Birliği İçerisine Giren Kırşehir Belediyesi Tarafından Şehre Kazandırılan Kent Park Pullarda Yer Alacak.

Kırşehir  Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışma ile Kırşehir’e  ait değerler ile Kırşehir  Belediyesi tarafından şehre kazandırılan Kent Park, pullarda yer alacağı belirlendi.

 

PTT Genel Müdürlüğü ile işbirliği içerisine giren Kırşehir Belediyesi, Kent Park’a özel mektup pulu bastırdı. Göle uzanmış adalarıyla birlikte görünen Kent Park ,artık mektup zarflarında yerini alacağı bildirildi.

Her biri 60 kuruşluk olan muhteşem Kent Park manzaralı pullarının üstünde Kent Park Kırşehir yazdığı öğrenildi.  Kırşehir Belediyesi’nin bastırmış olduğu Kent Park manzaralı pulların pul meraklılarının dikkatini çekeceği belirtildi.

Park’ın tanıtımı maksadıyla  bastırılan pulların hatıra olarak da saklanabileceğini ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Pulların basımında kolaylık sağlayan PTT Genel Müdürlüğü yetkililerine teşekkür etti.

Başkan Bahçeci;” Kırşehir’imizi ve Kırşehir Belediyesi’nin verimli çalışmaları ile şehrimizi en güzel şekilde tanıtmaya devam ediyoruz. Belediyemizin diğer kurumlarla olan yazışmalarında posta masrafı olarak ödediğimiz pulları da şehrimizin kullanımında bir araç olarak kullandık. Bu anlamda şehrimizin özel simgelerini ve turizmine katkı sağlayacak değerlerini, pul baskısı şeklinde kullanacağız ve bundan sonra da Kırşehir Belediyesi’nden giden bütün iletiler ve yazışmalarda bu pulları kullanacağız. Şehrimize kazandırdığımız Çılgın proje Kent Park  gibi büyük ve güzel çalışmalarımızı kamuoyu ile paylaşmış oluyoruz. Hem yazışmalarımızı ve idari prosedürlerimizi uygulamış olacağız hem de pullar üzerinde bulunan bu görseller ile şehrimizi tanıtmış olacağız.” dedi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On