Kent Konseyi El Ele

30 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
217 defa okundu.

thumbnail_kent_konseyi_1

Kırşehir Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı Makamında Ziyaret Etti

Kırşehir Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül ile Genel Sekreteri Osman İlhan, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Kent Konseyi Başkanı Üçgül, Ahi Evran Üniversitesi ile birlikte Kırşehir’in kalkınması için ne gerekiyorsa yapacaklarını belirtti. Üçgül, sürdürülebilir kalkınma amacıyla çalışmalar yaptıklarını belirterek Ahi Evran Üniversitesi’nin pilot seçilmesinde etkili olan tarım ve jeotermal alanında da çalışmalarına destek vereceklerini ifade etti.

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Ahi Evran Üniversitesinin kapılarının Kent Konseyine her zaman açık olduğunu belirterek her türlü işbirliğine hazır olduklarını söyledi.      Amaçlarının İç Anadolu Bölgesinde örnek bir üniversite ve kalkınmış bir Kırşehir ortaya çıkarmak olduğunu ifade eden Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül ile birlikte Ahi Evran Üniversitesi ve Kırşehir için çalışacaklarını söyledi.

Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül ile Genel Sekreter Osman İlhan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On