KENDİRLİ’DEN RAMAZAN MESAJI

6 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
392 defa okundu.
KENDİRLİ’DEN RAMAZAN MESAJI

mustafa kendirli (1)Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli  , Tüm Vatandaşların Rahmet ve Şefkat Dolu Günlerin En Değerlilerinden Olan Ramazan Ayını Kutladı.

İl Başkanı Kendirli, 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı’nın gelmesi nedeniyle mesaj yayınladı.
Mesajında, Ramazan ayında manevi duyguların en üst düzeye ulaştığını ve insanlar arasında kardeşliği pekiştirdiğini ifade eden İl Başkan Kendirli, şunları kaydetti:
‘Ramazan ayı, dargınlıkların unutulduğu, küskünlüklerin sona erdiği, kardeşlik duygularının pekiştirildiği günlerdir. 11 ayın sultanı Ramazan ayı o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler. Tasa sevince, hüzün ise neşeye dönüşür. Ramazan Ayı’nda kurulan iftar sofralarına oturmanın, oruç açmanın manevi huzuru ve güzelliği, İslam alemine has bir ayrıcalıktır. Mübarek Ramazan Ayı vesilesi ile etrafımızda ne kadar Müslüman kanı dökülüyorsa bu Mübarek ay hürmetine bu akan kanların durmasını Rabbimden niyaz ediyor, Ramazan Ayı’nın başta hemşerilerim olmak üzere, Türk- İslam alemine, insanlığa hayır ve güzellik getirmesini temenni ediyorum.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN