KENDİRLİ’DEN KIRŞEHİRLİLERE TEŞEKKÜR MESAJI

30 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
254 defa okundu.
KENDİRLİ’DEN KIRŞEHİRLİLERE TEŞEKKÜR MESAJI

        ak-parti-il-baskani-mustafa-kendirli-7083211_x_300  Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli; Kırşehirliler Cumhurbaşkanlarını Yalnız Bırakmadılar. Her Zaman “Yanındayız” Mesajını Verdiler” dedi

Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli “Halkın değer verdiği, umut bağladığı, saygı duyduğu ve yine Türkiye tarihinde halkın seçtiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Kırşehir’de ağırlamanın gururunu yaşadık. Binlerce kişi Cumhurbaşkanını bağrına bastı.” dedi.

Kırşehir halkının Cumhurbaşkanlarını görkemli bir şekilde karşıladığını belirten İl Başkanı Kendirli, “Eğitimde, sağlıkta, ekonomide, ulaşımda, dış politika da,  güvenlik, sosyal devlet anlayışında, demokraside, temel hak ve özgürlüklerde, kronikleşmiş sorunlarda herkesi rahatlatan uygulamalar ve alınan istikrarlı kararlar ile ülkemize rahat bir nefes aldıran Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Kırşehir halkı görkemli bir şekilde karşıladı. Kırşehirliler Cumhurbaşkanlarını yalnız bırakmadılar. Her zaman “yanındayız” mesajını verdiler. Stadın etrafını, meydanları,  caddeleri sokakları doldurdular. Geçiş güzergâhında Cumhurbaşkanlarını hiç yalnız bırakmadılar, sevgi seli olup aktılar. Kırşehirliler  vefasını ve kadirşinaslığını yine gösterdiğini söyledi.

İl Başkanı Kendirli, Ahi meydanında da çok coşkulu bir kalabalığa hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kırşehirli hemşerilerinin yoğun ilgisi karşısında çok memnun oldu. Ahi meydanında yer gök kırmızı beyaz olurken miting alanında boş yer kalmadı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kırşehir’i ve Kırşehirlileri, Kırşehir halkının da Cumhurbaşkanını çok sevdiğini belirten AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, “ 27 Mayıs 2016 Cuma  günü ilimiz tarihi bir gün daha yaşadı. İlimizdeki muhteşem mitinglere katılımlarından dolayı tüm Kırşehirlilere teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız her fırsatta Kırşehir’den bahsediyor. Bizleri ne zaman görse Kırşehir halkına selamlarını, sevgilerini iletiyor.

Kırşehir merkeze gelen Cumhurbaşkanımız Ahi meydanından hemşerilerimize hitap etti. Miting coşkusuyla heyecanıyla Kırşehir’i Kırşehirliye yakışır bir miting oldu. Kırşehir’de çok büyük bir coşku vardı. Binlerce vatandaşımız Sayın Cumhurbaşkanını bağrına bastı.

En güzel şekilde karşıladı, en güzel şekilde de uğurladı. Sayın cumhurbaşkanımız başbakanlığı döneminde de her fırsatta ilimize geldi gitti. Her seferinde çok mutlu, memnun ayrıldı. Kırşehir’de düzenlenen Ahi töreninde gördüğü büyük coşku kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.

Bütün Kırşehir halkına teşekkür ettiğini söyledi. Kırşehir her zaman olduğu gibi şimdide kendisine yakışanı yapıyor.

27 Mayıs Cuma günü Ahilik haftası törenlerine katılımlarıyla bizleri onurlandıran Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’a, Yüksek Yargı Başkanlarına, Bakanlarımıza, milletvekillerimize, TOBB, TESK, TESKOM Başkanlarına ve Sayın Cumhurbaşkanımıza coşkulu bir şekilde bağrına basan kadirşinas Kırşehirli hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN