Kendirli Öğretmenler Gününü Kutladı

23 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
239 defa okundu.
Kendirli Öğretmenler Gününü Kutladı

thumbnail_mustafa-kendirli-35Kırşehir Ak Parti İl Başkanı Kendirli ;”Hizmetlerin En Kutsalını Seçen Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü Kutluyorum”

Kırşehir Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

Kırşehir Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, yayınlamış olduğu mesajında şunları söyledi: “Gelecek nesillerin yetişmesinde büyük rol oynayan, onları geleceğe hazırlayan, her türlü fedakârlığı gösteren öğretmenlerimizin gurur ve onur gününü bir kez daha kutlamanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Son derece kutsal bir vazifeyi icra eden saygıdeğer öğretmenlerimizin bizim kültür ve medeniyetimizde de apayrı bir yeri var. Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızı en iyi şekilde ve çağdaş bir donanımla yetiştiren, en zor koşullarda dahi ülkesine, milletine ve gelecek nesillere bağlı hizmet veren bütün öğretmenlerimize gösterdikleri fedakârlık ve özveri için ülke olarak çok şey borçluyuz. Ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine çıkarılması yolunda atılan her adımda kuşkusuz sevgili öğretmenlerimizin katkısı yadsınamaz.

Bu duygu ve düşüncelerle 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anarken, hizmetlerin en kutsalını seçen tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü en içten duygularımla tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On