Kendirli, İstanbul’daki Terör Saldırısını Lanetledi

12 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
207 defa okundu.
Kendirli, İstanbul’daki Terör Saldırısını Lanetledi

thumbnail_mustafa-kendirli-35   Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli İstanbul Beşiktaş’ta Meydana Gelen Terör Saldırısına Sert Tepki Gösterdi

İl Başkanı Kendirli İstanbul Beşiktaş’ta 38 kişinin şehit olduğu ve 166 kişinin yaralandığı menfur terör saldırısıyla ilgili açıklama yaptı.

İl Başkan Kendirli konuya ilişkin yayımladığı mesajında, şu görüşlere yer verdi: “Türkiye Cumhuriyeti Devletinin milli birlik ve beraberliğine, istikrarlı büyümesine, ileri demokrasiye, huzur ve barışına gölge düşürmek isteyen ve dirliğimize nifak sokma girişiminde bulunanların yapmış olduğu terör eylemini lanetliyorum. Mevlit Kandilimizi yasa çeviren soysuzlar şunu bilsin ki Devletimiz ve Milletimiz kıyamete kadar var olacak alçak saldırıyı yapan hainler yok olacaktır.

Devletimiz; Tek Vatan, Tek Millet, Tek Bayrak ve Tek Devlet şiarıyla iç ve dış güvenlik harekâtında terörün kökünü kazımak için terörle mücadeleye büyük bir azim ve kararlılıkla devam etmektedir. Dış ve iç mihrakların lojistik destekleriyle beslenen bölücü terör örgütü, her türlü kalleşliği kendisine şiar edinen diğer terör örgütleri ve satılmış vatan haini FETÖ, emniyet ve güvenlik mensuplarımız ile vatandaşlarımıza yönelik saldırılar düzenleyerek ülkemizde kaos ortamı oluşturmak için kahpeliklerine devam etmektedir.

Terörün istediği şey milli birliğimizi bozmak, Yeni Türkiye’nin yükselişini engellemek ve kaos çıkarmaktır. Şu çok iyi bilinmelidir ki milli birlik ve beraberliğimizi kimse bozamaz. Dosta güven ve düşmana kurşun olan Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve emniyet teşkilatımız; hainleri, vatansızları ve anne karnındaki bebeklere dahi kurşun sıkan canileri etkisiz hale getirerek, devletimizin çelikten örülü yumruğu ile hainlerin başını ezmektedir.

Tüm millet olarak güvenlik güçlerimizin arkasındayız. Milletimizi, güvenlik güçlerimizi bu saldırılarla sindireceğini sananlar yanıldıklarını bugün olduğu gibi gelecekte de göreceklerdir. Hain saldırıları düzenleyenler şunu iyi bilmelidir ki milletimiz, bütün bu saldırılara rağmen, birlik ve beraberliğini koruyarak, asla yılmayacak, kanlı hesapları boşa çıkaracaktır. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın.

Bu vesileyle aziz milletimiz, vatanımız, birliğimiz, dirliğimiz, beraberliğimiz, Ay Yıldızlı Bayrağımız ve Ezanı Muhammedîmeyiz uğruna şahadet şerbetini içerek şehitlik makamına ulaşan kahraman Polislerimize Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve yaralı vatandaşlarımız ile gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On