KENDİRLİ GAZİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

19 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
491 defa okundu.
KENDİRLİ GAZİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

DSC_7844

AK Parti İl Başkanı Kendirli Gaziler Haftası’nı yayınladığı mesajıyla kutladı.

 

Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli Gaziler Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

İl Başkanı Kendirli , “Uğruna büyük bedeller ödenerek kazanılan bu Vatan, bizlere şehit ve gazilerimizin en kutsal emanetidir” dedi.

İl Başkanı Kendirli, “Gazilerimiz; her aşaması gerçek bir kahramanlık destanı olan Milli Mücadele sırasında canlarını hiçe sayarak cepheye koşmuş ve işgal güçlerini kutsal vatan topraklarından atmışlardır.

Milletin özgürlüğü  için canlarını seve seve ortaya koyan kahramanlarla ne kadar övünülse de yetmeyecektir.

Ülkemizin bağımsızlığı, Türk vatanının bölünmez bütünlüğü, milli birlik ve beraberliğimizin korunması uğruna üstün fedakârlıklar göstererek, canı, kanı pahasına, ölümüne göğsünü siper etmiş ve bunun nişanını gururla taşıyan Gazilerimizin kahramanlıkları hafızalarımızdan silinmeyecek ve hiçbir zaman unutulmayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Gazi MustafaKemal Atatürk başta olmak üzere, O’nun silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahramanlıklarıyla her zaman gurur kaynağımız olan gazilerimizi bir kez daha minnet ve saygıyla anıyorum. Vatanımızın bağımsızlığı için mücadele eden şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Bağımsızlığımızın canlı tanığı olan gazilerimizi de saygılarımla selamlıyorum.” özdeyişinde bulundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN