KENDİRLİ ANKARA’DAKİ PATLAMAYI KINADI

14 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
195 defa okundu.
KENDİRLİ ANKARA’DAKİ PATLAMAYI KINADI

      

mustafa_kendırli

Kırşehir Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli : Ankara’daki Menfur Terör Saldırısını Şiddetle Lanetliyorum

 

Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli Ankara Kızılay semtinde, alçakça ve hunharca gerçekleştirilen menfur terör saldırısında acımız büyüktür, fakat geçmişte pek çok badireyi atlatmış olan devletimiz ve milletimiz böylesi saldırılar karşısında infiale kapılmama basireti, metaneti ve tecrübesine sahiptir.

Kendirli, Ankara’daki terör saldırısına ilişkin yayımladığı mesajında, terörizm yoluyla ülkeye zarar vermek ve halkı korku ve tedirginliğe sürükleyerek devlete olan güvenini sarsmak isteyen hain odakların, yeni bir alçakça saldırısına maruz kalmış olmanın üzüntüsü içinde olduklarını belirtti.

“Milletimizi kamplara bölmek, devletimiz ile halkımızı karşı karşıya getirmek isteyen malum düşmanlarımızın bu tür aşağılık yollara tevessül etmeleri gerçekte acziyetlerinin göstergesidir. Bu tür eylemlerle devlet kurumlarımızın özgüvenini, uyumlu çalışma düzenini ve birlik ve bütünlüğünüzü sarsmaya, ülke siyasetine yön vermeye çalışan menfur odaklar gereken cevabı alacaklardır. Acımız ve öfkemiz büyüktür, fakat geçmişte pek çok badireyi atlatmış olan devletimiz ve milletimiz böylesi saldırılar karşısında infiale kapılmama basireti, metaneti ve tecrübesine sahiptir. Bu menfur  saldırıda vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.”

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN