Kendirli Ailesinin Mutlu Günü

9 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
846 defa okundu.
Kendirli Ailesinin Mutlu Günü

Sercan Kendirli  8 Eylül 2017 Cuma Günü Kelebek Düğün Salonunda İle Dünya Evine Girdi

 

Şehrimizin yerli ailelerinden olan Bekir Kendirlinin oğlu Sercan Kendirli  8 Eylül 2017 Cuma Günü Kelebek Düğün salonunda muhteşem bir davetli topluluğu ile dünya evine girdi.

Damat ve Gelin Kırşehir Belediyesinde çalışıyor olması ve ikisinin de sevilen personel olması nedeniyle Kırşehir Belediye Çalışanlarının tamamı düğün salonunu doldurdu. Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin kıydığı nikaha Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya ve Eski Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli’nin nikah şahitliğini yaptığı genç çiftlere mutluluklar dileyerek salondan ayrıldı. 8 Eylül 2017 Cuma Günü Kelebek Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğüne  CHP Kırşehir İl Başkanı Yılmaz Zengin, Oda ve Dernek Başkanları, spor ve esnaf kesiminden seçkin davetliler katıldı . Çifti aileleri ve yakınları yalnız bırakmadı. Davetlilerin alkışları eşliğinde dans edip oynayan genç çiftin mutluluğu gözlerinden okundu.

Sercan Kendirli’nin Babası Bekir Kendirli Gazetemiz Arena’da eski spor yazarlığı yapmıştı. Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni  Sait Yanık ve eşi Gönül Yanık birlikte düğüne giderek gençlere mutluluk dileklerine bulundu. 40 Arena Gazetesi olarak  genç çiftlere mutluluklar dileriz.

HABER: NURTEN CEYLAN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN