“KENDİNİZİ GELİŞTİRİN VE PROJE ÜRETİN!”

20 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
486 defa okundu.
“KENDİNİZİ GELİŞTİRİN VE PROJE ÜRETİN!”

 

Rektör Karakaya Öğretim Elemanlarına:

“KENDİNİZİ GELİŞTİRİN VE PROJE ÜRETİN!”

Fakülte ve yüksekokulların bölüm başkanları ve öğretim elemanları ile sürekli bir araya gelerek istişarede bulunan Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, ülkemizin yetişmiş insana ihtiyacı olduğunu belirterek öğretim elemanlarından sürekli bu yönde çalışmalarla öğrencilere eğitim hizmeti vermelerini istedi.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Toplantı Salonunda İİBF bölüm başkanları ve öğretim elemanları ile gerçekleşen görüşmeye Rektör Yardımcısı ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Gökbel de eşlik etti.

 

“AKADEMİK FAALİYETLERDE YOĞUNLAŞIN, ÖĞRENCİ ODAKLI ÇALIŞMALARA ÖNEM VERİN”

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim elemanlarının çalışma alanları ve faaliyetleri hakkında da bilgiler alan Rektör Karakaya, akademisyenlere kendilerini geliştirmeleri ve proje üretmeleri tavsiyesinde bulundu. Ahi Evran Üniversitesi’nin misyonu olan bilimin ışığında araştırma ve eğitim yapmak, bilgi, teknoloji ve hizmet üretmek ve ürettiğini uygulayan üniversite olmak hedefi ile çalışmalara yön verilmesi gerektiğini ifade eden Prof. Dr. Vatan Karakaya, Ahi Evran Üniversitesinin adını duyuracak akademik faaliyetler ile öğrenci odaklı çalışmaları önemsediğini dile getirdi. Çağdaş, insan odaklı, girişimci, yenilikçi ve kaliteli eğitim hizmeti ile tercih edilen üniversite olmayı amaç edindiklerini vurgulayan Rektör Karakaya, bu amaçların bilimsel projeler, sosyal ve sportif faaliyetlerle ortaya koyulması gerektiğini ve akademisyenlerden bu doğrultuda çalışmalar beklediğini kaydetti. Öğretim elemanlarının öğrencilerle sürekli iletişim halinde olmaları gerektiğine de değinen Prof. Dr. Vatan Karakaya, geleceğimizin teminatı gençlerin yetiştirilmesinde kaliteli eğitimin öneminden bahsetti. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin bölümleri gereği ülkemizi yönetecek adaylar yetiştirdiğini belirten Prof. Dr. Vatan Karakaya, bu anlamda öğrencilerin başarılarının hem ülkemiz hem de Ahi Evran Üniversitesi için değerli olduğunu kaydetti.

 

“BÖLÜM BAŞKANLARI VE ÖĞRETİM ELEMANLARIYLA GÖRÜŞMELERE DEVAM EDECEĞİM”

Akademisyenlerin sorularını yanıtlayan ve İİBF’nin çalışmalarını değerlendiren Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, düzenli olarak bölüm başkanları ve öğretim elemanlarıyla görüşmelerine devam edeceği bilgisini verdi.

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On