Kedi Tavuk İçin Her Sabah Nöbet Tutuyor

30 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
452 defa okundu.
Kedi Tavuk İçin Her Sabah Nöbet Tutuyor

Terme Caddesinde Bir Dönerci önünde bulunan kedi görenleri gülümsetti.

Kedi Tavuk İçin Her Sabah Nöbet Tutuyor

İlimizde Terme Caddesinde bulunan bir İşletme önünde nöbet tutan kedi o işletmenin adeta maskotu haline geldi. Terme Caddesi yol güzergâhı üzerinde bir Dönerci dükkânının maskotu haline gelen kedi, sabah saatlerinde iş yerinin kapısı önünde nöbet tutarak kesilen döneri izledi. Kendisine bir pay düşmesini bekleyen kedi, tavuk için dakikalarca iş yerinin önünden ayrılmıyor.

DÖNERCİ DÜKKÂNININ MASKOTU OLDU

İşletmede döner kesen çalışanların adeta gözlerinin içine bakan kedi tavuk için neredeyse her gün nöbetini tutuyor. Dönerci dükkânının maskotu olan kedi, başta müşteriler olmak üzere, çevredekilerin ilgi odağı oldu.

HER SABAH İŞ YERİNİN ÖNÜNDEN AYRILMIYOR

Terme caddesinde bulunan esnafların lokantasına gelen kedi, işletmeciler ve çalışanlar tarafından bırakılan tavukları yiyor. Özelliklede sıcak hava da yiyecek bulmakta güçlük çeken ve acıksa açık diyemeyen, susasa susadığını söyleyemeyen Sokak hayvanları bu görüntüleriyle aslında bir nevi görüntüleriyle açlıklarını dile getirmenin bir yolu olarak seçiyor.

KEDİYE 4 ÖĞÜN YEMEK VERİLİYOR

Aylardır kedinin her sabah erkenden iş yerinin önüne gelerek kendisine bir pay düşmesini ve bırakılan tavukların nöbetini tuttuğunu belirten çalışanlar, “Kedi her gün bizden önce iş yerine geliyor. Kapının önünde et, tavuk olduğunda kesinlikle dokunmuyor. Aç da olsa kesinlikle dokunmuyor ve başka kedileri de uzaklaştırıyor. Her gün gelmeye başlayınca Biz de ona günde 4 öğün yemek vermeye başladık” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On