Kedi Evleri Sokak Hayvanlarının İçlerini Isıtıyor

24 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
718 defa okundu.
Kedi Evleri Sokak Hayvanlarının İçlerini Isıtıyor

Kış Aylarının Gelmesiyle Sahipsiz Sokak Hayvanlarının Soğuktan Korunması İçin Şehrin Farklı Noktalarına yerleştirilen,

Kedi Evleri Sokak Hayvanlarının İçlerini Isıtıyor

Kırşehir Belediyesi tarafından yapılan kedi evleri çeşitli mahallelere yerleştirildi. Mahallerin bazı noktalarına, Kış aylarının gelmesi nedeniyle yerleştirilen Kedi Evleri, sokak hayvanlarının bu soğuktan korunmasına yardımcı oluyor. Havaların eksilere kadar düştüğü şu günlerde sokak hayvanlarına destek çağrısı yapan hayvan severler, herkesin karton kutulardan ev yapabileceğini söylüyor.

SOKAK KEDİLERİ İÇİN KEDİ EVİ YAPIMI

Sokak hayvanlarını soğuktan korumak için herkesin kendi evinde korunaklı yuva yapabileceğini söyleyen Hayvan Severler, “Havalar çok soğuk. Biz evimizde bile üşürken sokaktaki hayvan dostlarımız bu soğukta donuyor. Onlar için biraz zaman ayırıp hepimiz çok rahatlıkla korunaklı bir yuva yapabiliriz. Kutunun bir yüzüne kedilerin rahatlıkla girip çıkabilmesi için bir kapı açarız. Ardından kutunun ölçüsüne göre straforları kesip dış yüzeyini kaplarız. Kapı için açtığımız kısmı da yine straforla kaplarız. Kaplama işlemini bitirdikten sonra bant ile köşelerden bantlayalım ve içerisine kar veya yağmur girmesini önleyelim. Kutuyu kalın bir çöp poşeti ile de kaplayarak daha korunaklı hale getirebilirsiniz. Kediler için hazırladığınız kutuları kuru bir yere koyarak tabanından su almasını da önleyebilirsiniz” diyerek herkesi duyarlı olmaya davet ettiler.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On