KBRN EĞİTİMİ VERİLDİ!

10 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
227 defa okundu.
KBRN EĞİTİMİ VERİLDİ!

13151564_1099488113456524_1644346057459303255_n            Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde KBRN Eğitimi Verildi

Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servis çalışanlarına kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer (KBRN) tehlikelere karşı farkındalık eğitimi verildi.

Ahi Evran Üniversitesi eğitim ve araştırma Hastanesi eğitim salonunda verilen eğitimde sağlık çalışanlarına KBRN saldırı ya da kaza sonucu hastaneye getirilen hastalara acil servis önü organizasyonu, nasıl müdahale edileceği ve oluşan kirlenmeyle ilgili temizleme konuları ve kişisel koruyucu donanımlar anlatıldı.

KBRN terimi, Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik ve Nükleer kelime grubunun kısaltması olarak kullanılmakta olduğu bildirildi. Genel olarak bu terim kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer maddelerin kasten veya kazaen yayılmasıyla oluşan, insan ve çevre için zararlı tehlikeli durumları ifade etmekte olduğu belirlendi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On