KBK’dan STK ve siyasi parti temsilcilerine ‘Basın Bayramı’ kınaması 

26 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
90 defa okundu.
 KBK’dan STK ve siyasi parti temsilcilerine ‘Basın Bayramı’ kınaması 

 KBK’dan STK ve siyasi parti temsilcilerine ‘Basın Bayramı’ kınaması 

Kırşehir Basın Konseyi (KBK),  24 Temmuz Basın Bayramında, yayın kuruluşlarının yok sayılmasına tepki gösterdi.
KBK Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada, “Basın Bayramı (24 Temmuz)’da bizleri unutmayan STK Yöneticileri ve Siyasi Temsilciler bizlerde sizi unutmayacağız.”denildi.

“24 Temmuz Basın Bayramında nezaketen de olsa arama teveccühünde bulunmayan siyasi partilerin temsilcileri ve STK yetkililerini basın etiği anlamında Kırşehir’de kamu oyunu bilgilendirme görevini üstlenen basın emekçileri adına kınıyoruz.

Kırşehir Basın Konseyi adına her platformda yürütmek istedikleri kampanyalarında yanlarında taraf olmadan yer aldığımız STK temsilcileri ve siyasi partilerin yetkililerinin nezaketen de olsa aramamaları bizleri ziyadesi ile üzmüştür.

Basın, her türlü yapılaşmaların önünde kamu oyunun da aydınlatılması noktasında önemli bir görev üstlenir. Bizler, hiç kimsenin kalemi olmadan kamu adına mesleğini icra eden yayın temsilcileriyiz. Bizleri muhatap almayanları bizler de muhatap almıyoruz.

Toplumda istedikleri zaman bizleri yanlarında görmek isteyenler bizler de kapılarımızı kapatıyoruz. Bildiklerimizi en doğru şekilde kamu oyuna yine aktarmaya devam edeceğiz. Sizlerin kalemşoru değiliz. 111 Yıllık Basın bayramında bir tek cümleyi çok görmenizi kınıyoruz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On