KAZA DEĞİL ŞAKA

27 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
305 defa okundu.
KAZA DEĞİL ŞAKA

images

Güpegündüz dört yolda kaza gibi şaka yaptılar, yoldan geçen vatandaşı çileden çıkardılar.

 

Kırşehir’de dün sabah saatlerinde eski sanayi camii yakınlarında iki arkadaşın araçlarıyla yaptığı şaka paniğe neden oldu.

Olay şöyle gerçekleşti; AB 959 plakalı otomobil sürücüsü ile AC 951 plakalı otomobil sürücüsü güya birbirleriyle şakalaşıyordu. Ayrı kavşaktan ana yola çıkmaya çalışan iki arkadaş trafiği tehlikeye atarak, eski sanayi camii önündeki göbekte birbirlerine çarpma şakası yaptı. O an yoldan geçen vatandaşların olayı kaza zannedip ilk müdahaleye koşmalarıyla araçtan inen iki arkadaş ‘Kaza değil, şaka’ açıklamasıyla olayın şokunu yaşayan vatandaşa bir şok daha yaşattı. Trafik kurallarını hiçe sayan ve yoldan geçenleri korkutan iki arkadaşın yaptıkları hareketleri ve üstüne ‘Kaza değil, şaka’ açıklamaları olaya tanık olanların tepkisine neden oldu.

Olayın tanıkları; “Zaten nefesimiz ağzımızda geziniyoruz bir de böyle aptalca hareket edenlerle uğraşıyoruz. Bu ne biçim iştir, bu ne biçim şakadır. Trafikte de şaka olduğunu, hele bir de insanları tehlikeye atarak şaka yapıldığını bunlarda görüyoruz. Daha başımıza neler gelecek.” diyerek haklı isyanlarını dile getirdi.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On