KAYSERİ TİCARET ODASI BAŞKANI HİÇYILMAZ: “AHİLİK, KARDEŞLİK DEMEKTİR”

28 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
254 defa okundu.

KAYSERİ TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI MAHMUT HİÇYILMAZ, AHİLİĞİN KARDEŞLİK DUYGUSUNUN YAYGINLAŞMASI OLDUĞUNU SÖYLEDİ. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Kayseri Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, ahiliğin kardeşlik duygusunun yaygınlaşması olduğunu söyledi.
Kayseri Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, “Kardeşlik, birlik ve beraberlik gibi sözleri özünde toplayan ticaret ile ahlakı buluşturan bir hayat düsturunun adı ahiliktir” dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katığını 29. Ahilik Haftası kutlamalarında konuşan Kayseri TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hiçyılmaz, “Ahilik, Dünyaya örnek olacak değerleri ve uygulama örneklerini içinde barındırmaktadır. Ahiliğin iktisadi hayata getirdiği kurallar, üretimden tüketime tüm aşamaları düzenleyen bir sistem oluşturmaktadır. Devlet erkanın da desteklediği sistemin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması gerekmektedir” diye konuştu.
Hiçyılmaz, 29. Ahilik Haftası kutlamalarına katıldıktan sonra Kırşehir’den ayrıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On