Kaymakam Girgin, LGS Sınavında Dereceye Giren Öğrencileri Ödüllendirdi

6 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
737 defa okundu.
Kaymakam Girgin, LGS Sınavında Dereceye Giren Öğrencileri Ödüllendirdi

Kaymakam Girgin, LGS Sınavında Dereceye Giren Öğrencileri Ödüllendirdi

Kaman Kaymakamı Murat Girgin LGS Sınavında dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi. Kaymakam Girgin, makamında kabul ettiği LGS sınavında ilk 10’a giren öğrencileri çeyrek altın ile ödüllendirdi.

Kaymakam Murat Girgin; 2018 Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) ilçemiz genelinde ilk 10’a giren başarılı öğrencileri, aileleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İman, okul idarecileri ve öğretmenleriyle birlikte makamında kabul etti.

Başarının, istikrarlı ve düzenli çalışma sonucunda oluştuğunu dile getiren Kaymakam Girgin yaptığı açıklamasında şunları kaydetti: “Bugün burada Liseye Geçiş Sınavında (LGS) ilçemiz genelinde ilk 10’a giren gurur kaynağımız olan öğrencilerimiz, okul müdürlerimiz ve onlar için her türlü desteği veren aileleri ile birlikteyiz. Öğrencilerimizin bu başarılarının lisede, üniversitede ve hayat boyu sürmesini temenni diliyorum. Sınav süreci sizler için yorucu ve stresli bir dönem oldu. Artık sırada hayatınızın dönüm noktası olan üniversite sınavı var. Sizlere bir büyüğünüz olarak tavsiyem okul derslerinizin yanında müzik, spor, sosyal ve kültürel alanlarda da kendinizi geliştirmeniz ve yetiştirmenizdir. Ülkemizin ve milletimizin sizin gibi başarılı öğrencilere her zaman ihtiyacı var. Sizler bizim gurur kaynağımızsınız. Öğrencilerimizi, bıkmadan yorulmadan çalışarak öğrencilerimizi yetiştiren okul idarecilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizi tebrik ediyorum.” (Haber Merkezi)

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On