Kayıtlar Başladı

9 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
222 defa okundu.
Kayıtlar Başladı

thumbnail_resim-4

 

Aile Yaşam Merkezi ve Konaklarda İkinci Dönem Kurs Kayıtları Başladı

Kırşehir Belediyesi, Aile Yaşam Merkezi, Kervansaray ve Bahçelievler konağında ikinci dönem kurs kayıtları başladı.

Kırşehir’de yaşayan ve okuyan gençler, hanımlar ve çocuklar için kültürel, sanatsal ve sosyal gelişiminin desteklendiği; farklı alanlardaki kurslarla her kesime hitap eden Aile Yaşam Merkezi, Kervansaray ve Bahçelievler konağında yeni dönem kurs kayıtları devam ediyor.

13 Şubat 2017 tarihinde başlayacak kurslar içerisinde Aile Yaşam Merkezi’nde; Hat;Filigrafi,İngilizce A1,Diksiyon,Arapça,Fotoğrafçılık,İğne Oyası,Suzeni,Ahşap Boyama,Dantel Anglez, Erkekler ve Bayanlar için Kuran-ı Kerim, Ney ,Tezhip,Okul Öncesi, Yetişkin ve çocuklar için Piyano ,Çocuklar ve Yetişkinler için Resim,Bağlama,Gitar,Step,Step Aerobik,Plates,Zumba, Çocuklar için Tiyatro,Kağıt Rolyef,Kaligrafi, Tel Kırma,İşaret Dili,Evde Çocuk tasarımı ve Takı tasarım branşlarda kayıtlar devam ediyor.

Kırşehir’de kültürel, sosyal ve eğitsel alanda faaliyetlerimizi artırmak ve Kırşehirlilerin ihtiyacı olan etkinlikleri düzenlemek için bu merkezlerimizi açtık diye kaydeden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “ Açtığımız kurs merkezlerimiz Kırşehirliler tarafından yoğun ilgi görüyor. Açtığımız kurslarımızla Kırşehir’de sosyal hayata zenginlik kattık. Kırşehir’in huzur şehri olma yolunda önemli adımlarından biri olarak gördüğümüz ‘sosyal belediyecilik’ anlayışımızın en güzel örneklerinden biridir kurs merkezlerimiz. Yaz döneminde olduğu gibi kış döneminde de açılan kurslarımız yine Kırşehirlilerin uğrak yerlerinden biri olmaya devam ediyor ” dedi.

Kayıtlar 9 Ocak 2017-27 Ocak 2017 tarihleri arasında Aile Yaşam Merkezi ve Konaklarda yapılacak.

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On