KAYINPEDER GELİNİNİ SOYDU

17 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
460 defa okundu.
KAYINPEDER GELİNİNİ SOYDU

IMG_0559

Sonunda bu da oldu! Kervansaray Mahallesinde ikamet eden Y.T.’nin evi kayın pederi tarafından soyuldu.

 

Kırşehir’de, kayın babasının evini soyduğunu iddia eden Y.T., adliyede muhatap bulamadığını ve derdini anlatamadığını söyledi.

Kırşehir’in Kervansaray Mahallesi Memurlar Sitesinde oturan Y.T., kocasının babası ile tartıştığını ve bu tartışma sonrasında kayın babasının evlerini soyduğunu iddia etti.

Kırşehir Adalet  Sarayı önünde savcının gelmesi için bekleyen, ama muhatap bulamadığını söyleyen Y.T.,”Köyümüze salatalık toplamaya gittik. Oraya kayın babam geldi. Eşimle ağız kavgası yaptı. Biz eşimle birlikte köyden şehre döndüğümüzde kayın babam, bizim eve gelmiş kapıyı söküyordu. Ben eşime ‘Babandır geçelim’ dedim. Topladığımız salatalıkları satıp döndüğümüzde evin darmadağın olduğunu gördük.” dedi.

“KAYIN BABAM BENİ SOYDU”

Kayın babasının altınlarını aldığını söyleyen Y.T., “Beş bileziğim, set takımım bunların hepsini almış götürmüş. Şikayetçi oldum. Adliye önüne geldim. Savcının numarasını istiyorum. Kimse gelmiyor. Benim derdimin dinlenmesi için ben terörist mi olayım. Bana savcı gelmez diyorlar. Bize derdinizi sabah anlatın diye söylediler. Bakanlığa kadar giderek nöbetçi savcıdan, polislerden hepsinden şikayetçi olacağım” diye konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN