Kaybolunca Akrabaları  Seferber Oldu

3 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
211 defa okundu.
Kaybolunca Akrabaları  Seferber Oldu

 

ALZHEİMER HASTASI YAŞLI ADAM HER YERDE ARANIYOR (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Akrabaları tarafından aranan uzun süredir bulunamayan Alzheimer hastası Ramazan Tekin için akrabaları seferber oldu.
Ramazan Tekin’in (85) Kırşehir’de inşaat ustası olarak çalışan akrabası Muhittin Tekin, “Allah devletimizden razı olsun. Jandarma ve Polis her yerde arıyor. Bizlerin duyarlı insanlardan isteği akrabamızın Alzheimer hastası olduğunun bilincinde olunmasıdır.” dedi.
15 gün önce Kayseri Melikgazi İlçesi Ambar Mahallesinde bulunan ikametinden ayrılan ve bir daha dönmeyen Ramazan Tekin’in herhangi bir otobüs firmasına binerek Kayseri dışına çıktığından şüphelendiklerini anlatan Muhittin Tekin, “Ramazan Tekin’in akıl sağlığı yerinde değil en büyük korkumuzda bu, kimselere derdini anlatamaz evini ve ailesini dahi hatırlayacak durumda değil, Kayseri’de kamera kayıtları da takip edilmesine rağmen henüz Ramazan Tekin’e ulaşılamadı. İnsanlardan tek ricamız duyarlı olmaları ve görüldüğü yerde Polis yada Jandarmaya haber iletilmesidir. Ailesi akıbeti hakkında bilgi sahibi olmadığı için perişan oldu.” diye konuştu.
Aslen Elazığlı olan Ramazan Tekin’in ailesi, Kayseri’de ikamet ettiklerini ve 15 gün önce evden çıktıktan sonra bir daha dönmediğini belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On