Kaya’dan Anlamlı Bağış

16 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
228 defa okundu.

İŞ KUR MÜDÜRÜNDEN ANLAMLI BAĞIŞ (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Kırşehir Çalışma ve İş-Kur Müdürü Metin Ülgen Kaya Gelen Çiçekleri Şehit Aileleri ve Sosyal Yardımlaşma Derneğine Bağışladı

Kırşehir Çalışma ve İş-Kur Müdürü Metin Ülgen Kaya, göreve başladıktan sonra hayırlı olsun ziyaretleri için gelen çiçekleri Şehit Aileleri ve Sosyal Yardımlaşma Derneğine bağışladı.
Bir kamyon dolusu çiçeği Şehit Aileleri Sosyal ve Yardımlaşma Derneğine getiren Kaya, çiçekleri şehit aileleri derneğine getirmesinde ki amacın yardımlaşma duygusuna sahip olmak adına yapıldığını ve şehitlerin ve ailelerinin sadece cenaze törenlerinde anılmaması gerektiğini söyledi.
Şehit Aileleri ve Sosyal Yardımlaşma Derneğinde açıklamada bulunan Metin Ülgen Kaya, “Şehitlerimizi ve ailelerini sadece cenaze törenlerinde değil her zaman toplumsal duyarlılıkla anabilmeliyiz. Bizlerin duası ve onların savaşı ile ayaktayız. Kesinlikle unutulmaması gerekir şehitlerimiz ve aileleri bizler her platformda onların yanındayız.” dedi.
Kurum Müdürlüğünün sadece masa başında oturmak olmadığını anlatan ve devletin sıcak elinin vatandaşın her zaman yanında olduğunun gösterilmesi gerektiğini belirten Kaya, şöyle konuştu:
“Kamu kurumlarında müdür olmak devletin her zaman vatandaşın yanında olduğunu hiçbir düşünce ve siyasi ayrım gözetmeden göstermektir. Bizler, kendi çalışma alanımızda devletimizin her alanda vatandaşın yanında olduğunu gösterecek ve gerekli çalışmaları da yapacağız.”
Şehit Aileleri Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Beşkardaş ise yapılan dıuyarlı davranış karşısında memnun olduklarını söyledi.

İHA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On