KAYA AÇIKLAMA YAPTI

10 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
287 defa okundu.
KAYA AÇIKLAMA YAPTI

yildirim_kaya_160802165355Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclis Üyesi ve 40 Arena Gazetesi yazarlarından olan Yıldırım Kaya açıklamalarda bulundu.  Kaya açıklamalarında: “FETÖ Terör Örgütü’nün başarısız darbe girişiminden sonra, AKP’nin başlattığı faşist darbe girişimi kapsamını genişleterek devam ediyor. Siyasi iktidar, FETÖ Terör örgütü ile mücadeleyi askıya aldı. Artık hedefte muhalefet var.

AKP yeni bir algı operasyonu başlatıyor. Biat etmeyen herkes terörist, bölücü, hain ve darbeci ilan ediliyor.

AKP’nin yeni hedefi eğitim emekçisi öğretmenler ve sendikal mücadelenin simgesi Eğitim Sen!

1 Eylül barış gününde 28 bin eğitim emekçisini ihraç eden hükümet, 8 Eylül’de de 11 bin 285 eğitim emekçisi öğretmeni açığa aldı.

Milli Eğitim Bakanlığı, Doğu ve Güneydoğu’da açığa alınan 11 bin 285 öğretmeni bölücü terör örgütü ile bağlantılı olduklarını ilan etti. Aynı anlayış barış için imza veren akademisyenleri de FETÖcüleri gerekçe göstererek ihraç etmişti.

Eğitim Sen neden AKP’nin hedefinde?

* Çünkü Laik, Bilimsel, Demokratik ve Çağdaş eğitim için mücadele yürüten Eğitim-Sen üyeleri, FETÖ/PYD Terör Örgütünden daha tehlikeli.

* Çünkü grev hakkı isteyen Eğitim Sen üyesi öğretmenler TBMM’ni bombalayan anlayıştan daha tehlikeli.

* Çünkü insanca yaşam için toplu iş sözleşmesi hakkı talep eden Eğitim Sen üyesi öğretmenler halkın üzerine gözünü kırpmadan ateş açanlardan daha tehlikeli.

* Çünkü barış için mücadele eden Eğitim Sen üyesi öğretmenler halkı tanklarla ezen zihniyetten daha tehlikeli.

* Çünkü gerici eğitim politikalarına karşı mücadele veren Eğitim Sen AKP için çok tehlikeli!

Siyasi iktidar sağ gösterip soldan vurmayı bırakmalı, tehlikeli bir oyuna başladığının farkına varmalıdır. Eski yol arkadaşlarının açtığı yolda emin adımlarla ilerleyen AKP yolun sonunun karanlık olduğunu görmelidir.

Çünkü aydınlığın karşısında karanlığın hiç sansı yok!

AKP hükümetine çağrımdır!

Cadı avını bırakın. Bayram gelirken insanların gözyaşlarını durdurun. Cezaevlerinde masumlar kan ağlarken evinde babasını bekleyen çocukların gözyaşlarında boğulmak istemiyorsanız… Kurunun yanında yaşın yanmasına son verin.

Bu dünya Sultan Süleyman’a kalmadı.” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On