KARTON TOPLAYIP PARA KAZANIYORLAR.

15 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
546 defa okundu.
KARTON TOPLAYIP PARA KAZANIYORLAR.

Kimi Irak’tan Savaş Nedeniyle Ülkelerini Terk Etti, Kimi Başka Sebeplerden Ülkemize Sığındı. Her Birinin Farklı Farklı Nedenleri Var Ama Hepsinin Ortak Derdi, Evlerinin Geçimi…

  KARTON TOPLAYIP PARA KAZANIYORLAR.

Her geçen gün ülkemize olan göçün artmasıyla birlikte sokaklarda karton toplayan mendil satan çocuk ya da büyük insanları görmenin büyük olasılıkta olduğu ilimizde her birinin ortak bir amaçları var. Ev geçimini sağlamak.

Çoğunluğunu ilimize dışardan gelenlerin oluşturduğu, Cadde ve sokaklarda birçok yerde gördüğümüz büyük küçük her kesimden karton toplayanlar bir hayli, yaygınlık arz ediyor.

 HENÜZ KÜÇÜK YAŞLARDA ÇALIŞIYOR YA DA ÇALIŞTIRILIYORLAR.

Her birinin farklı dertleri farklı nedenlerle ilimize gelme sebepleri ve farklı hayatları var tek bir ortak yönleri, kazandıkları parayla evin ihtiyaçlarını gidermek. Daha en büyüğü 18’inde olan ve okulda değil de soğuk havaya aldırış etmeden ev geçindirmenin yükünü kendine borç bilmiş çocukların henüz yaşlarının en güzel çağlarındayken bu denli sorumluluğu yüklenmeleri, yürekleri sızlatıyor.

 ESKİ HAYATLARINI VE OKULLARINI ÜLKELERİNDE BIRAKMIŞLAR

Farklı nedenler ile yaşantılarını, hayatlarını ve okullarını ülkelerinde bırakan ve ilimize gelen Sığınmacılardan biri de daha 18 yaşında olan Fadil Ali, “Burada 15 kişi çalışıyoruz.  3 kardeşim var. Buradakilerin birçoğu Iraklı, Türkçe bilmiyorlar. Ben 2014’de buraya geldim. Diğer arkadaşlar da belli olmuyor yeni gelen de var, daha önce gelende. Ama hepimizin tek bir gayesi var para kazanmak”

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On