KARATE TAKIMI 3 MADALYA İLE DÖNDÜ

2 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
352 defa okundu.
KARATE TAKIMI 3 MADALYA İLE DÖNDÜ

f_6

Kırşehir Erkek Karate Takımı Ankara Mamak Spor Salonunda yapılan 8’inci iller arası Zafer Kupasına katıldı.

 

Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Karate İl Temsilciğinin faaliyet takviminde yer alan ve bu yıl 8’incisi düzenlenen İller arası Zafer Kupası Karate müsabakaları 28-30 Ağustos 2015 tarihleri arasında Ankara’da yapıldı. Zafer Kupasına 8 il 368 sporcu ve 92 takım katıldı. Şampiyonaya Kırşehir’i temsilen katılan sporculardan, 2001-2002 doğumlu Erkek Kumite Takımı Enes Muhammed Polat, Hüseyin Çağrı Öztürk, Enes Kartopu 3’ncü oldu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü Karate Antrenörü Fatih Güneş’in yaptığı açıklamada yapılan müsabakalarda Kırşehir’i en iyi şekilde temsil ettiklerini, alınan dereceler ise bunların bir göstergesi olduğunun altını çizdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On