KARATAY ÜNİVERSİTESİ İLE KTSO PROTOKOL İMZALADI

20 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
180 defa okundu.
KARATAY ÜNİVERSİTESİ İLE  KTSO PROTOKOL İMZALADI

1Karatay Üniversitesi İle Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Arasında Protokol İmzalandı

Konya Ticaret Odası’na bağlı Karatay Üniversitesi ile Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası arasında protokol imzalandı.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Konya Karatay Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Faruk Ünsaçar arasında imzalanan protokol neticesinde Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin çocuklarının Konya Karatay Üniversitesi’ni tercih ederek, Karatay Üniversitesi’nden herhangi bir bölümü kazanmaları halinde %5’lik indirim uygulanacağı bildirildi.
Ticaret Ve Sanayi Odasında düzenlenen protokol imza töreninde konuşan Yönetim Kurulu Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, Konya Ticaret Odası’na bağlı Karatay Üniversitesi ile Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası arasında imzalanan bu protokolle; Ticaret Ve Sanayi Odasına kayıtlı üyelerin çocuklarının Karatay Üniversitesi’ni tercih etmeleri halinde Üniversite’nin %5 indirim uygulayacağını söyledi.
İmzalanan protokol sonrası Konya Karatay Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Faruk Ünsaçar ve Yardımcı Doçent. Doktor Zafer Yaman Karatay Üniversitesi’nin bölümleri, akademik olanakları, yurtdışı eğitim imkanları, ulaşım ve barınma gibi konularda tanıtım sunumu yaptı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN