Karantinada Kalanlar Yurt Müdürünün Konseriyle Moral Buldu

16 Mayıs 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
97 defa okundu.
Karantinada Kalanlar Yurt Müdürünün Konseriyle Moral Buldu

Maldivler’den Kırşehir’e getirilerek yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında öğrenci yurdunda karantinaya alınanlar için konakladıkları yurdun müdürü konser verdi.

Fatma Bacı Öğrenci Yurdu Müdürü Nurullah Soylu, yurttaki karantina sürecinde misafir edilen 209 Türk vatandaşına moral vermek amacıyla konser düzenledi.

Yurdun bahçesinde gerçekleştirilen organizasyonda 5 kişilik müzisyen ekibi Soylu’ya eşlik etti. Konserde, Soylu ve ekibi tarafından tasavvuf eserlerinin yanı sıra Kırşehir ve Neşet Ertaş’a ait türküler seslendirildi.

Kaldıkları odaların pencerelerinden konseri izleyen misafirler, alkışlarıyla türkülere eşlik ederek, Soylu ve müzisyen ekibine teşekkür etti. 

“Uzun İnce Bir Yoldayım” türküsünü seslendiren ve misafirlere hitap eden Soylu, yurtta kaldıkları süreyi kendi evlerinde gibi hissetmeleri ve huzurlu şekilde geçirmeleri için bir dizi faaliyet gerçekleştirdiklerini söyledi. 

Yurtta kalanların talepleriyle bazı oyun havalarını da seslendiren ekip, keyifli anların yaşanmasını sağladı. Yurdun pencerelerinden izleyen bazı vatandaşlar da cep telefonlarıyla kaydettikleri etkinliği sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Haber AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On