Karanlık Park

24 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
490 defa okundu.
Karanlık Park

Kent Parkta bulunan Çocuk parkında ışıklandırmanın yetersiz kalmasıyla akşam saatlerinden sonra karanlığa gömülüyor.

Karanlık Park

Akşam saatlerinde ailelerin akın ettiği, çocukları ve aileleriyle birlikte değişik bir aktivite yapmalarına tek imkân sunan Kent Park, ailelerin çocuklarını götürdüğü çocuk parkının karanlığa gömülmesinden şikâyet ediyor.

AKŞAM SAATLERİNDE KARANLIĞA GÖMÜLÜYOR

Kent Parkta bulunan tek parkın karanlık olmasından dolayı akşamları rahat oturamadıklarını belirten vatandaşlar, “nefes alabileceğimiz bir tek yer Kent Park var. Ailemiz ile gelebileceğimiz, şehrin araba seslerinden ve bunaltıcı havasından ziyade daha sakin bir ortama kavuşacağımız yer olan Kent Parka geldiğimiz de çocuklarımızı parkta oynatırken parkın ışıklandırmasının yetersiz olması bizi tedirgin ediyor. Çocuklarımızı parkta oynatmak için geldiğimizde karanlığa gömülü parkın olması oldukça rahatsız edici bir durum. Akşam saatlerinden itibaren karanlığa gömülen parkımızın aydınlatması daha fazla olmalı. Parkta karanlıktan dolayı rahat oturamıyoruz” dediler.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On