Karakaya’dan Vekillere Ziyaret

18 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
302 defa okundu.
Karakaya’dan Vekillere Ziyaret

Karakaya’dan Vekillere Ziyaret

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Milletvekilleri Hacı Turan ve Mustafa Kendirli’yi ziyaret etti.

Siyasiler ve bürokratlarla ikili görüşmelerini sürdüren Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Ankara 3. Bölge Milletvekili Hacı Turan ile Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli’yi ziyaret etti. Milletvekilliğine seçilen Hacı Turan ve Mustafa Kendirli’ye görevlerinin hayırlı olmasını dileyen Prof. Dr. Vatan Karakaya, Turan ve Kendirli’nin Kırşehir ve ülkemiz için başarılı işler yapacağına inandığını söyledi.

Üniversitenin mevcut durumu ve geleceğe yönelik planlarını milletvekilleri Hacı Turan ve Mustafa Kendirli’ye aktaran Rektör Karakaya, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesini adına yakışır bir üniversite olarak yoluna devam ettirmek istediklerini anlattı. Pilot üniversite projeleri, kalite süreci, akademik ve fiziki gelişmeler hakkında Turan ve Kendirli’yi bilgilendiren Prof. Dr. Vatan Karakaya, yapılabilecek iş birlikleri ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Rektör Karakaya’nın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Ankara 3. Bölge Milletvekili Hacı Turan ile Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ve Kırşehir için yapılabilecek her türlü çalışmada yer almaktan mutluluk duyacaklarını ifade ettiler. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On