Karakaya, Üniversitelerin Rektörlerini Ağırlamaya Devam Ediyor     

4 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
413 defa okundu.
Karakaya, Üniversitelerin Rektörlerini Ağırlamaya Devam Ediyor     

Karakaya, Üniversitelerin Rektörlerini Ağırlamaya Devam Ediyor            

Hakkari Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Pakiş Rektör Karakaya’yı ziyaret etti.

Bölgesel olmanın yanında ulusal olmaya da önem veren, dış paydaşları ile sürekli iletişim halinde olan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, ülkemizdeki diğer üniversitelerin rektörlerini ağırlamaya devam ediyor. Hakkari Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Pakiş’i makamında ağırlayan Rektör Karakaya, Rektör Pakiş ile Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin kalite sürecini değerlendirdi. Ziyarete Üniversite Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gökbel de eşlik etti.

Üniversite kalite sürecinden başarılı bir şekilde geçerek Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin Türkiye’nin kalitede tescillenen ilk ve tek devlet üniversitesi olmasından dolayı Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı tebrik eden Hakkari Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Pakiş, üniversitemizin diğer üniversitelere de model oluşturduğunu ifade etti. Rektör Pakiş, üniversitelerin tercih edilirliğinde Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahip olmasının önemli bir ayrıcalık olduğunu söyledi.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, kalitede tescillenmiş bir üniversite olma sürecini başarılı bir şekilde geçtiklerini ve kalite sürecinin üniversitede hala devam ettiğini anlattı. Rektör Karakaya, bir basamak daha ileride olan Mükemmellik Ödülüne Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin aday olduğunu da sözlerine ekledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Vatan Karakaya, Hakkari Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Pakiş’e teşekkür etti.

Ziyaret sonunda Rektörlük Terasından üniversitenin inşaatlarını göstererek tek tek anlatan Rektör Karakaya, üniversitenin fiziki yapısı hakkında Rektör Pakiş’i bilgilendirdi. (Haber Merkezi)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On