KARAKAYA AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ’NİN HEDEFLERİNİ ANLATTI

31 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
261 defa okundu.
KARAKAYA AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ’NİN HEDEFLERİNİ ANLATTI

2Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Vatan Karakaya Prof. Dr. YÖK Başkanı ve KÜNİB Üyesi Rektörlerle Ahi Evran Üniversitesi’nin Hedeflerini Konuştu

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç ve Kafkasya Üniversiteler Birliği (KÜNİB) üyesi üniversitelerin rektörleriyle ileriye dönük projelere imza atmak için Bişkek’te görüşmeler gerçekleştirdi. Değişim programı anlaşmaları dışında bilimsel ve teknolojik alanda ortak çalışmaları başlatmak amacıyla gerçekleştirilen temaslarda KÜNİB üyesi üniversitelerin güncel durumları değerlendirilerek birlikte ne tür çalışmalar gerçekleştirilebileceği tartışıldı.

Bu kapsamda Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, gerek üniversite kaynakları gerekse üniversite-şehir iş birliği kapsamında gerçekleşen faaliyetlerden sağlanan çıktılar açısından üniversitemizin ne tür katkılar sunulabileceğini anlattı.

Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, hızla değişen ve gelişen günümüz dünyasında üniversitemizin içe kapanarak dış dünyayla etkileşimden uzaklaşmaması noktasında hassasiyet gösterdiklerini belirterek Ahi Evran Üniversitesi için bölgesel iş birlikleri ve ortaklıkların sinerji oluşturarak uluslararası alanda büyük bir etki yaratacağını ifade etti. Rektör Karakaya, gençlerin üniversite yıllarında birbirlerini tanımaları kardeşliklerini pekiştirmeleri dost olmaları ve uluslararası platformlarda güç birliği yaparak ülkelerimizi temsil etmelerinin önemli olduğuna dikkat çekti. Bu anlamda gerçekleştirilen görüşmelerin ülkeye ve Ahi Evran Üniversitesi’ne katkı sağlamasını umduklarını ifade eden Rektör Karakaya, önümüzdeki süreçteki hedeflerinin ise eğitimdeki iş birliklerini artırarak daha fazla ortak çalışmaya imza atmak olduğunu söyledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On