KARACAKURT DERNEĞİ KIRŞEHİR’İ TANITTI

8 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
289 defa okundu.
KARACAKURT DERNEĞİ KIRŞEHİR’İ TANITTI

karacakurtlar-vizyon-e2baac217ff23f019c2aDernek Başkanı Serdar Güneş; “Amacımız Kırşehir’imizi Mucurumuzu Ve Karacakurt Türkmenlerini En İyi Şekilde Tanıtmaktı Bunun İçin Bu Programa Katıldık.

Karacakurt Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Vizyon Türk Tv de yayınlanan Antalya Yörükler Derneğinin düzenlediği Ümmü Erbille Türkü zamanı programına katılarak Kırşehir’i Mucuru Karacakurt Türkmenlerini  tanıttılar.

Dernek Başkanı Serdar Güneş; “Amacımız Kırşehir’imizi Mucurumuzu ve Karacakurt Türkmenlerini en iyi şekilde tanıtmaktı bunun için bu programa katıldık. Bizler gönüllü kültür elçileriyiz,kültürümüzü tanıtmak için elimizden geleni yapma gayreti içindeyiz. Kültürümüzü canlı yayında izleyen kitleye ulaştırdık Bizimle beraber programa katılan Kültür Bakanlığı Kırşehir Müzik Oyun ve Ustalar Topluluğu emeklerini esirgemeden güzel bir program sundular Bizlerde Karacakurt Türkmenlerini ve derneğimizi tanıtmaya çalıştık Antalya’da yaşayan Kırşehirli hemşerilerimiz programa yoğun ilgi gösterdiler. Antalya’da bu birlikteliği gösterdikleri için başta dernek başkanı Murat Barış ve yönetimine  bizleri Antalya’da yalnız bırakmayan Türkmen Dernek Başkanlarına ve Antalya Yörükler Dernek Başkanı Abdullah Duman  ve yönetim kuruluna ve asistanı Feyza Gedikli hanıma teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On