Kar yağışı kazaları da beraberinde getirdi

7 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
322 defa okundu.
Kar yağışı kazaları da beraberinde getirdi

10922043_868196306576728_113885529_nKırşehir’in ilçelerinde ve köylerinde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşımda aksamalar yaşanırken, kötü hava koşulları maddi hasarlı kazayı da beraberinde getirdi.
Kırşehir’in Özbağ İlçesi’nde kontrolden çıkan bir kamyon sürücüsü kamyonu kara kaptırıp direksiyon hakimiyetini kaybederek kaldırıma devrildi.
Başka bir kamyon sürücüsü ise yine aynı şekilde kamyonunu kara kaptırarak devrilmemek için kaldırma çıktı.
Kar yağışının yoğun hissedildiği Kırşehir’in ilçe ve köy yollarında araçlar güçlükle seyrederken, ilerlemekte güçlük çeken birçok araç yolda kaldı.
Kırşehir İl Özel İdare Ekipleri ve Karayolları ekipleri Ekipleri yollarda tuzlama ve açma çalışmalarını kontrollü bir şekilde sağlarken, birçok araç sürücüsü zincir takarak yolculuklarına devam etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On