‘KAPIMIZ ESNAFA AÇIK’

17 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
509 defa okundu.
‘KAPIMIZ ESNAFA AÇIK’

protokol

Şekerbank ile Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı şoförler için ortak bir protokol imzaladı. Protokol ile şoför esnafına finansman desteği sağlanacak.

 

Şekerbank ile Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı arasında “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzalandı.
İmzalanan protokol çerçevesinde Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı ile Şekerbank şoför esnafına ayrıcalıklı finansman desteği sağlamayı planlıyor.

Kırşehir Şubesi’ni kapsayacak protokol, Şekerbank İç Anadolu Bölge Müdürü Mustafa Özer ve Şekerbank Kırşehir Şube Müdürü Halit Dener ile Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Tekin arasında imzalandı.
“Kapımız Esnafa Açık” platformu ile tüketiciler her ayın 1’inde esnaftan alışveriş yapmaya yönlendirilerek, esnafın iş hacminin artması ve böylece kapılarının hep “açık” kalması, üretimin ve beraberinde ülke ekonomisinin canlanmasına katkı sağlanması hedefleniyor.
Protokol ile Şoförler Odası’na kayıtlı esnafın aylık eşit taksit ödemeli, 4 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli ve 60 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçları karşılanacak.
“Kapımız Esnafa Açık” protokolünün imza töreninde konuşan Şekerbank İç Anadolu Bölge Müdürü Mustafa Özer, “Kapımız Esnafa Açık Projemiz “Mahallemizi mahalle yapan esnafımız için el ele verelim. Siz de yarın mahalle esnafınızdan alışveriş yapın, kapıları hep açık kalsın” mesajı ile başladı.” dedi.
Kampanyaları kapsamında tüketicileri mahalle esnafından alışveriş yapmaya yönlendirdiklerini ve bu alandaki çalışmalarının devam ettiğini belirten Özer, “Açık” platformu ile esnafın işlerini kolaylaştıracak, onların rekabetsel avantajlarını artıracak ve onları teknolojiye, değişime açacak yeni ürünler sunduklarını kaydetti.
Esnafın mahalle kültürü ve toplumsal değerlerin devamlılığındaki önemli rolüne işaret eden Mustafa Özer, “450 bine yakın esnafı kucaklayan bir banka olarak esnafımızın kapısı hep açık kalsın diye tüm kamuoyuna çağrıda bulunuyoruz. Her ayın 15’inde mahallenizin esnafından alışveriş yapın diyoruz. Her ayın 15’in de mahallenizin esnafından alışveriş yapın diyoruz. Her ayın 15’inde bu çağrımızı yineliyoruz. Her ayın 15’ini Esnaf Günü ilan ediyoruz. Bütün enerjimizle, saha ekiplerimizle bu misyonu yerine getirerek, esnafımızı ve ülkemiz ekonomisini destekleyeceğiz” dedi.
Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Tekin de, esnaf kesimini ekonominin can damarı olarak nitelendirdi.
Esnafın gerçekleştirdiği üretimle de ekonomik büyümeye, sosyal hayata ve istihdama önemli katkı sağlayarak ekonomide istikrarın sürdürülmesindeki önemli rolünü vurgulayan Mehmet Tekin, “Esnaf ve sanatkarlarımızın finansal ihtiyaçlarını karşılayarak dükkanlarının kapısının açık kalmasını hedefleyen Kapımız Esnafa Açık Projesi’ni Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası olarak destekliyor ve ekonominin üreten bu büyük kesinin kucaklayarak Türkiye genelinde hayata geçiren Şekerbank’ı kutluyorum. Odamızın tüm üyeleri ile birlikte bu değerli projeyi bölgemizde en iyi şekilde uygulamaya hazırız.” ifadelerine yer verdi.
Anadolu bankacılığını misyon edinmiş, esnaf ve küçük işletmelere özel tabana yaygın bankacılıkta köklü bilgi birikimine sahip Şekerbank’ın ülkemiz için ilk ve tek olan esnafa özel “Kapımız Esnafa Açık” platformu, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı himayesinde ve Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu’nun (TESK) desteğiyle gerçekleştiriliyor.
Şekerbank, Kapımız Esnafa Açık-Her Ayın 15’i Esnaf Günü platformunda dev markaları da bir araya getiriyor. Özel sektör, kamu, sivil toplum kuruluşları ve tüketicileri esnafla buluşturan ve esnafa fayda sağlayacak birçok proje ve işbirliği içeren “açık” platformu kapsamında önemli markalar her ayın 15’i Esnaf Günü’ne özel hem esnaf hem de tüketiciye özel kampanyalar düzenliyor.

 

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN