“KAN STOKLARI KIRMIZI ALARM VERİYOR!

23 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
414 defa okundu.
“KAN STOKLARI KIRMIZI ALARM VERİYOR!

Türk Kızılay’ı Kırşehir Şube Başkanı Adnan Naci Uygur, Kan Temini Yapılabilmesi İçin Kan Bağışı Kampanyamıza Destek Verilmesi İçin Çağrıda Bulundu ve Uyardı:.

“KAN STOKLARI KIRMIZI ALARM VERİYOR!

Kan Bağış Tırı;Cacabey Meydanında Ziraat Bankası Önünde, 4 Şubat Tarihine Kadar Kan Bağışı Alacak. 

Kış Mevsimi koşulları dolayısıyla düşen kan bağışları nedeniyle, Kırmızı alarm verildiğini duyuran Türk Kızılay’ı Kırşehir Şube Başkanı Adnan Naci Uygur, “Kan Bağışı” çağrısında bulundu.

Kan bağışçılarını Cacabey Meydanında ki Kan Bağış Tırına davet eden Uygur, “Kanın yapılamayan tek ilaç olduğunu hatırlattı”.

4 ŞUBAT TARİHİNE KADAR HİZMET VERECEK

Kırşehir halkını Kan Bağış Tırına davet eden Uygur, “Kan Bağışı Tırımız 17 Ocak 2018 itibariyle Kırşehir Cacabey Meydanında Ziraat Bankası önünde halkımıza hizmet vermeye başladı. 4 Şubat tarihine kadar da hizmet etmeye devam edecek. Önemli bir Sağlık Problemi olmayan 18-65 yaş arası Tüm değerli hemşerilerimizi kan bağışına davet ediyoruz. Kan Bağışı ile ilgili merak edilen tüm soruları ve cevapları www. Kanver.org sitesinde bulabilirler”

KAN BAĞIŞINA DAVET

Tüm Türkiye’deolduğu gibi Kırşehir’de de kan bağışı stoklarında düşüş yaşadıklarını belirten Uygur, Tüm Kızılay’ın belli dönemlerde Türkiye genelinde kan stoklarında düşüler yaşanabilmektedir. Bizim isteğimiz Duyarlı Kırşehir halkımızın ve Kamu çalışanlarımızın, tüm STK (Sivil Toplum Kuruluşlarımızın) Güvenli kan temini yapılabilmesi için Kan Bağışı kampanyamıza destek vermeleridir. Bu kapsamda Emniyet Güçlerimize, Askeri Personellerimize, Valilik Personellerimize ve daha birçok kamu kurum ve kuruluşlarındaki Personellerimizin yanı sıra duyarlılığı konusunda her zaman yanımızda istiyoruz. Bu yüzden tüm duyarlı vatandaşlarımızı kan bağışında bulunmaları yönünde merkezimize davet ediyoruz Vereceğiniz desteklerden dolayı şimdiden teşekkür ederim”

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On