KAN BAĞIŞI KAMPANYASI BAĞBAŞI YERLEŞKESİNDE BAŞLADI

13 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
789 defa okundu.
KAN BAĞIŞI KAMPANYASI BAĞBAŞI YERLEŞKESİNDE BAŞLADI

Ahi Evran Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile Kızılay Kırşehir Kan Merkezi koordinasyonunda kanbagisi12-26 Ekim 2015 tarihleri arasında “Kan Bağışı Kampanyası” düzenleniyor.

Tüm idari ve akademik personel ile öğrencileriz gönüllü bağışlarıyla elde edilecek kanları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak, daha sağlıklı bir toplum oluşturmak için katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen kampanya 12 Ekim 2015 tarihinde  Ahi Evran Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Ahmet Gökbel’in açılış konuşmasıyla başladı. Gökbel, kan verme bilincinin Türkiye’de yüzde 1 seviyelerinde olmasının üzücü olduğunu belirterek 1868’de kurulan Türk Kızılayı’nın en eski sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu ifade etti. Prof. Dr. Ahmet Gökbel, üniversite personeli ve öğrencilerini kan bağışına davet ederek ilk kan bağışını kendisi yaptı.

İki hafta devam edecek kan bağışı kampanyası kapsamında ilk olarak Rektörlük ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi personeli ile öğrencilerden gönüllüler gün boyu kan verebilecekler.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On