KAMUDA GÖREV YAPAN İŞÇİLERE İKRAMİYE ÖDEMESİ  KAMUDA GÖREV YAPAN İŞÇİLERE İKRAMİYE ÖDEMESİ 

30 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
311 defa okundu.
 KAMUDA GÖREV YAPAN İŞÇİLERE İKRAMİYE ÖDEMESİ  KAMUDA GÖREV YAPAN İŞÇİLERE İKRAMİYE ÖDEMESİ 

 

6772 Sayılı Kanun Kapsamına Giren Kurumlarda Çalışan İşçiler, Bin 100 Lira İle Bin 850 Lira Arasındaki İkramiyelerini Aldı.

 KAMUDA GÖREV YAPAN İŞÇİLERE İKRAMİYE ÖDEMESİ

Kamuda görev yapan işçilere tediye (ikramiye) ödemesi yapılıyor. İlk taksit yattı ikinci taksit ise Haziran’da ödenecek

Kamu işçilerinin ikramiye ödemeleri yapıldı. Devlet ve devlete bağlı kurumlarda çalışanlara verilen ek ödemenin ilk taksidi hesaplara yatırıldı. 6772 sayılı kanun kapsamına giren kurumlarda çalışan işçiler, bin 100 lira ile bin 850 lira arasındaki ikramiyelerini aldı.

 İKİNCİ TAKDİSİ 8 HAZİRAN’DA YATACAK

Resmi Gazete’de yayımlanan Bakanlar Kurulu kararına göre; kamu işçilerine 52 günlük tediye ücretlerinin ikinci taksidi ise 8 Haziran’da yatırılacak. Bu tarihte çalışanlar yine bin 100 lira ile bin 850 lira arasında değişen ikramiyelerini hesaplarında görecekler. Kamu işçileri toplamda 2 bin 200 lira ile 3 bin 700 lira arasında ek ikramiye alacaklar. Yer altı işlerinde çalışanlar ise ek ödemelerinin tamamını 24 Aralık 2018’de alacaklar.

52 GÜNLÜK ÖDEME

Öte yandan kadroya geçecek olan taşeron işçilerde bu ikramiyeden yararlanacak. 1 milyona yakın taşeron işçisinin kadroya geçişi için başvurular tamamlanırken, kadroya geçişleri de kademeli olarak yapılmaya başlandı. Taşeron işçilerin kadroya geçişinde verileceği belirtilen 52 günlük ikramiyenin ne zaman yatırılacağı ile ilgili resmi açıklama yapılmazken, kadroya geçiş süreci sona ermesi ile birlikte ikramiyelerin yatması bekleniyor.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On