Kamu şefleri derneği olağanüstü genel kurulu Alanya’da yapıldı

21 Ekim 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
446 defa okundu.

Ekran AlıntısıKısa adı KAŞDER olan Türkiye Kamu Şefleri Derneği Olağanüstü Genel Kurulu 17-19 Ekim 2014 tarihlerinde Alanya HappyElegant Otelde yapıldı.

Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen çok sayıda Şef’lerin katılı ile gerçekleştirilen Genel Kurulun Divan Başkanlığını Sinop İl Başkanı Kenan ARAL yaptı.

Genel Başkan Emir KAZAK yaptığı açılış konuşmasında derneğin kurulduğu günden bu güne kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Amaçlarının hiçbir siyasi ve ideolojik konuyu kapsamadığını sadece kamuda görev yapan ŞEF arkadaşlarımızın özlük haklarının iyileştirilmesi ve görev tanımlarının belirlenmesi olduğunu beyan ederek, elimizden geldiğince yönetim kurulu olarak ŞEF’lerimizin haklarını almaları için çalışacaklarını söyledi.

Genel Başkan Yardımcısı Halil İbrahim YILDIRIM ise derneğin kurulduğu günden bu güne kadar yapılan çalışmalar hakkında slayt gösterisiile sunum yaparak şefleri bilgilendirdi.

Teşkilatlanmadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa DEMİRise yaptığı konuşmada Şeflerimiz özlük hakları yönünden yıllarca mağdur edilmiştir, görev tanımları bile belli değildir diyerek bu haklarımızı alana kadaronurlu ve haklı mücadelemiz devam edecektir. Bu nedenle bütün illerimizde şef arkadaşlarımızın üye kayıtları yaparak çoğalmaları gerektiğini belirterek bu konuda il başkanlarımıza çok önemli görevler düştüğünü belirtti.

Tüm illerimizden gelen şef arkadaşlarımızın katılımı ile gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurulda şeflerimiz bir biri ile tanışmaları ve kaynaşması ile sıcak bir ortam oluşmuş oldu.

Genel kurulun sonunda Genel Başkan Emir KAZAK yeni seçilen yönetim kurulu adına bir teşekkür konuşması yaparak genel kurula katılan şeflerimize teşekkür ederim diyerek yeni yönetim kurulu olarak mücadelemize devam edeceğiz.

Genel kuruldan daha da güçlenerek çıktık dedi, ve karşılıklı konuşmalardan sonra genel kurul sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN