Kamu Hastanesi Birliğindeki Kriptocu Fetocular Kim?

19 Haziran 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3157 defa okundu.
Kamu Hastanesi Birliğindeki Kriptocu Fetocular Kim?

Halen Sendikacı N.Y ve Eski Genel Sekreter A.K’nin Elamanları Olan A.K’nin Koruduğu Şu Anki Ekiple Mi Sözleşme Yenilenecek Sözleşmede Hangi İsimler Olacak?

Kırşehir Ahi Evran Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Fetö’den tutuklu Genel sekreter A.kuş ve sendika başkanı N.y tutuklu olmaları sebebiyle bayram sonrası yeni genel sekreterle ve yeni ekiple sözleşme yenilenecek. Lakin yenilenecek olan sözleşme kimlerle yapılacak? Halen sendikacı N.Y ve Eski Genel sekreter A.K’nin elamanları olan A.K’nin koruduğu şu anki ekiple mi sözleşme yenilenecek sözleşmede hangi isimler olacak? Fetö ile mücadele etmeyen koltuk derdinde olanlarla mı sözleşme imzalanacak? Şu anda halen hastane yönetimi ve genel sekreterlikteki yetkililer tarafından kripto Fetöcüler korunmakta bunlara hiç bir işlem yapılmamakta olduğu söylendi. Benim Fetöcüm iyi diyerek korunan şahıslar vardır. Adli kontrol şartıyla bırakılan şüpheliler halen kritik yerlerde çalışmakta. Şu an halen sözleşmesi devam eden bazı kişilerle fetöden tutuklu bazı kişiler sürekli gizlenmekte idi .Bunları yetkililerde bilmekte. Eski Ekiple hiçbir fetöcü ile mücadele etmeyen hastane yönetimi ve genelde kreterlikdeki yöneticilerle sözleşme imzalanması Kırşehir’e yapılmış bir ihanettir.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On