KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ VATAN NÖBETİNDE

3 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
239 defa okundu.
KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ VATAN NÖBETİNDE

e302c54a

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Vatan Nöbetine Devam Ediyor

Ülkenin ve milletin bütünlüğüne kasteden sözde darbe girişiminin ardından meydanlarda demokrasi nöbeti tutan halkın yanında yer alan Sağlık Bakanlığı Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve bağlı sağlık tesis çalışanları, kurdukları “Demokrasi Standı” ile hastanelerin dışında, meydanlarda da nöbet tutarak halkın yanında olmaya devam etti.

Demokrasi Çadırının ilk günki nöbetçileri Genel Sekreterlik, Kamu Hastaneleri Birliği bağlı Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kaman Devlet Hastanesi, Mucur Ek Hizmet Binası, Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yönetici ve çalışanları oldu. Tüm hafta boyunca devam edecek olan demokrasi standına ilgi oldukça büyüktü.
Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği yaptığı açıklamada: “Sağlık hizmetini yer mekân tanımadan özverili bir şekilde vermeye devam ediyoruz. Her akşam saat 21.00 – 01.00 saatleri arasında demokrasi standımızda, sağlık danışmanlığı, tansiyon ölçümü ve kan şeker ölçümü yapılıyor. Gerekli görülen hastaların ise hastaneye sevki sağlanmaya devam ediyor. Tüm Kırşehir halkına standımıza göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN